Зростання обчислювальних потужностей: Мережа біткоїну досягнула найвищого хешрейту і складності майнінгу


15.06.2023
майнінг

Після нового перерахунку складності майнінгу біткоїна, показник сягнув історичного рекорду в 52,35 трлн хешів, згідно даним платформи BTC.com.

Цей показник збільшується зі зростанням обчислювальних потужностей майнінгового обладнання, що працює в мережі. Захід необхідний для того, щоб кожен блок добувався приблизно за 10 хвилин.

Середній хешрейт у мережі Біткоїна також досяг рекордних значень у 374,4 Ех/с. Хешрейт відображає загальну обчислювальну потужність, що використовується майнерами для виконання операцій у мережі Біткоїна.

Показник складності майнінгу перераховується приблизно раз на два тижні, і він залежить від хешрейту в мережі. Що вищий хешрейт, то вища складність майнінгу.

Зростання показника складності майнінгу біткоїна почалося після того, як 2021 року влада Китаю ввела заборону на криптовалюти, і майнери перемістили своє обладнання в інші регіони. Це призвело до збільшення загальної обчислювальної потужності мережі та зростання хешрейту.

Великі майнінгові компанії продовжують будувати нові ферми і розробляти більш ефективні майнінгові пристрої. Наприклад, компанія Canaan представила модель A1366I з імерсивним охолодженням, а MicroBT показала три нові моделі ASIC-майнерів. Ці поліпшення і нові технології допомагають підвищити ефективність майнінгу і забезпечити більш стабільну роботу мережі Біткоїна.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *