Знайдено зловмисника, якого звинувачують у махінаціях з біткоїнами на суму 1,7 мільярда доларів


30.06.2022
Знайдено зловмисника, якого звинувачують у махінаціях з біткоїнами на суму 1,7 мільярда доларів

Організація CFTC, яка здійснює нагляд за товарним ринком у США, оголосила, що платформа Mirror Trading International здійснила шахрайську операцію з BTC на суму 1,7 мільярда доларів.

Згідно з заявою, зробленою сьогодні CFTC, південноафриканська компанія Mirror Trading International використовувала біткоїни, отримані від інвесторів, у “зловмисних цілях”.

Згідно із заявою, Корнеліус Йоханнес Стейнберг із компанії Mirror Trading International отримав 29 421 BTC від приблизно 23 тисяч американських громадян. Крім цього, повідомляється, що Стейнберг також отримував BTC від людей із різних країн.

CFTC описує інцидент як “найбільшу шахрайську операцію, пов’язану з біткоїном”.

Коли люди вкладали біткоїни у цю систему, вони думали, що відправляють гроші в інвестиційну модель, яка використовує передові технології. Mirror Trading International обіцяла інвесторам “пасивний дохід” до 10% на місяць.

Згідно з обвинуваченнями CFTC, Стейнберг не раз робив неправдиві заяви про технологію, яка використовується в цій “інвестиційній компанії”.

У період із травня 2018 року до початку 2021 року платформа Стейнберга активно працювала. Потім Mirror Trading International оголосила про банкрутство.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *