ЗМІ: Центробанк Індії веде переговори з банками державного сектору щодо запуску цифрової рупії цього року


06.09.2022
ЗМІ: Центробанк Індії веде переговори з банками державного сектору щодо запуску цифрової рупії цього року

Центральний банк Індії, Резервний банк Індії (RBI) веде переговори з чотирма банками державного сектора та проводить консультації з фінтех-компаніями щодо запуску пілотного проекту цифрової валюти Центрального банку (CBDC), передає India Times.

Згідно з джерелом, RBI планує запуск пілотного проекту цього фінансового року.

За словами двох банківських чиновників, RBI залучив чотири державні банки для запуску пілотного проекту CBDC. “RBI попросив State Bank of India, Punjab National Bank, Union Bank of India та Bank of Baroda запустити пілотний проект усередині країни”, – сказав чиновник, попросивши про анонімність, згідно зі звітом India Times.

Інший високопосадовець банку PSU, як повідомляється, підтвердив цей факт, сказавши: “Існує пілотний проект з CBDCs. RBI може приступити до запуску цього року. Коли саме він випустить продукт і специфікації, поки невідомо”.

Американська фінансова компанія FIS була згадана як одна із фінтех-компаній, з якими консультується RBI. Фірма розробила екосистему для Резервного банку, що дозволяє експериментувати з різними формами CBDC. Крім цього, FIS консультує ЦБ через свою онлайн лабараторію, запущену наприкінці серпня.

Резервний банк планує поступово запроваджувати інноваційний інструмент. За планами регулятора, інтеграція токена до платіжної інфраструктури держави розтягнеться на три етапи.

Повідомляється, що пілотний проект має завершитися 2023 року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *