ЗМІ: Майбутнє криптоіндустрії Панами залежить від рішення Верховного суду


31.01.2023
Комітет ЄС проголосував за посилення криптовалютного регулювання для банків

Президент Панами Лаурентино Кортізо 26 січня направив криптозаконодавство, прийняте у 2022 році, на розгляд Верховного суду, стверджуючи, що воно суперечить основним принципам конституції і не може бути застосоване на практиці. Тепер Верховний суд повинен прийняти остаточне рішення: схвалити законопроект № 697 зі змінами або визнати його недійсним. Про це повідомляє Cointelegraph.

Офіс президента Кортізо стверджує, що статті 34 і 36 законопроекту не мають юридичної сили, оскільки вони суперечать принципу поділу влади і створюють адміністративні структури в уряді.

Кортізо також стверджує, що законопроект був схвалений з порушенням процедури після його часткового вето в червні, коли він заявив, що законопроект потребує доопрацювання, щоб відповідати нормам, рекомендованим Групою з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (Financial Action Task Force).

З квітня, коли законодавці Панами прийняли законодавчу пропозицію щодо регулювання криптовалют, включаючи біткоїн, Національна асамблея і уряд розійшлися в думках щодо цього законопроекту. Пізніше президент відмовився підписувати його, якщо законопроект не включатиме правила боротьби з відмиванням грошей.

“Криптозакон” був представлений у вересні 2021 року з метою зробити Панаму “сумісною з цифровою економікою, блокчейном, криптоактивами та інтернетом”. Законопроект отримав схвалення Комітету з економічних питань 21 квітня і був прийнятий через кілька днів.

Згідно із законодавством, панамці можуть вільно використовувати криптоактиви, включаючи біткоїн та ефіріум, як оплату за будь-які цивільні або комерційні операції. Законопроект також регулює токенізацію дорогоцінних металів і випуск цифрових цінностей.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *