ЗМІ: Колишній глава криптобіржі FTX Сем Бенкман-Фрід може повернутися до в’язниці


17.02.2023
Bloomberg виключив CEO криптобіржі FTX зі списку мільярдерів

Колишній глава збанкрутілої криптовалютної біржі FTX Сем Бенкман-Фрід, раніше звільнений під заставу в $250 млн, може знову повернутися до в’язниці. Про це повідомив федеральний суддя Льюїс Каплан на слуханнях 16 лютого, передає телеканал CNN.

За словами судді, є “вагомі підстави” вважати, що Бенкман-Фрід намагається чинити тиск на свідків у справі. Якщо це підтвердиться, рішення про звільнення переглянуть, і ексглаві FTX можуть змінити запобіжний захід.

Раніше правоохоронці звинуватили Бенкмана-Фріда у використанні VPN і захищеного месенджера Signal для зв’язку зі свідками. При цьому суд вважає, що введення заборони на використання Інтернету не буде ефективним, оскільки обвинувачений може скористатися смартфонами або ноутбуками батьків, з якими він проживає в одному будинку. Повторне взяття ексглави FTX під варту дало б змогу запобігти можливому тиску на свідків.

Наприкінці 2022 року, після звільнення Бенкмана-Фріда під заставу, криптогаманці торговельної компанії Alameda Research, що входить до збанкрутілої FTX Group, були помічені в переказі коштів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *