ЗМІ: Fidelity Investments планує запустити торгівлю біткоїнами


13.09.2022
Голова Rockefeller International прогнозує зростання біткоїну

Американська холдингова компанія Fidelity Investments, що надає фінансові послуги, збирається запустити торгівлю біткоїнами на своїй брокерській платформі. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

“Пташка нашепотіла мені на вухо, що Fidelitу планує почати надавати своїм приватним клієнтам послуги, пов’язані з криптовалютами. Сподіваюся, що ця пташка має рацію, – заявив директор криптокомпанії Galaxy Holdings Майк Новограц.”

Про намір Fidelity Investments відкрити сервіс купівлі-продажу цифрових активів також повідомило анонімне джерело, нібито знайоме із ситуацією. Проте представники компанії поки що не підтвердили цю інформацію.

Інституційні клієнти фірми отримали можливість торгувати біткоїнами у 2018-му, а цього року організація дозволила включати криптовалюту в американський пенсійний план 401(k). Тому новина про інтеграцію біткоїна на брокерський майданчик здається цілком правдоподібною. Якщо інформація про плани Fidelity Investments підтвердиться, то понад 34,4 мільйона осіб, які володіють брокерськими рахунками, зможуть обмінювати цифрові активи.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *