ЗМІ: Binance.US прагне відкликати запит SEC на заморожування своїх коштів


13.06.2023
binance-us

Binance.US закликала федерального суддю відхилити вимогу Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) про блокування активів біржі на час судової справи проти регулятора. Американський підрозділ Binance стверджує, що заморожування активів може завдати шкоди його бізнесу і зашкодити клієнтам, повідомляє Bloomberg.

Адвокати Binance.US заявили у позові до суду, що діяльність біржі швидко зупиниться без можливості платити співробітникам, продавцям, постачальникам і фахівцям, а також підтримувати діяльність торгової платформи.

“Після заморожування всіх корпоративних активів банківські партнери, швидше за все, перестануть виконувати запити на переказ коштів для будь-яких цілей, в тому числі для погашення заборгованості клієнтів”, – додали представники біржі.

Адвокати Binance.US також стверджують, що активи американських клієнтів знаходяться в безпеці, і заявили, що “немає ніякої необхідності в драконівських заходах, яких вимагає SEC”.

Як повідомлялося раніше, Комісія з цінних паперів і бірж США подала заяву на отримання тимчасової судової заборони для заморожування активів Binance.US, намагаючись захистити кошти клієнтів, в тому числі шляхом репатріації інвестицій клієнтів, що знаходяться за кордоном. Binance категорично заперечує ці звинувачення.

Нещодавно депутат-республіканець Уоррен Девідсон вніс на розгляд Палати представників “Акт про стабілізацію Комісії з цінних паперів і бірж США” (SEC Stabilization Act). Одним з основних положень законопроекту є звільнення голови Комісії з цінних паперів і бірж Гері Генслера. Разом зі звільненням голови SEC Гері Генслера, законопроект передбачає перерозподіл повноважень між головою SEC та комісаром.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *