Представник республіканської партії США запропонував звільнити главу SEC


13.06.2023
У США голова SEC закликав прискорити реєстрацію криптобірж

Представник республіканської партії США, Воррен Девідсон, запропонував звільнити голову Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Гері Генслера. Інформація про це з’явилася на сайті члена Палати представників США Тома Еммера.

“Американські ринки капіталу необхідно захистити від тиранічного глави, у тому числі й нинішнього. Саме тому я вношу законодавство, щоб виправити тривале зловживання владою та забезпечити захист, який відповідає найкращим інтересам ринку на довгі роки. Настав час для реальної реформи та звільнення Гері Генслера з посади голови SEC”. – заявив Девідсон.

Політик Том Еммера підтримав ініціативу, приєднавшись до запропонованого Девідсоном “акту стабілізації SEC” – SEC Stabilization Act.

“Американські інвестори та індустрія заслуговують на чітке і послідовне регулювання, а не на втягнення в політичні ігри”, – прокоментував своє рішення про підтримку ініціативи Том Еммер.

Щоб звільнити Генслера від управління SEC прихильникам ініціативи потрібно заручитися підтримкою як республіканської, так і демократичної партій.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *