ЗМІ: Binance скасувала заявку на отримання ліцензії для свого підрозділу в Австрії


26.06.2023
Binance запустила новий токен для цифрової ідентифікації користувачів

Дочірня компанія біржі Binance, Binance Austria GmbH, відкликала свою заявку на отримання ліцензії від австрійського фінансового регулятора FMA. Про це пише Finance Forward.

“Ми не можемо надати деталі наших обговорень з регуляторами, але ми продовжимо діяти відповідно до наших зобов’язань, де б не працював Binance”, – заявив представник компанії.

Нещодавно Binance відкликала свою реєстрацію постачальника послуг з обслуговування віртуальних активів (VASP) у Великобританії, Нідерландах, Бельгії та на Кіпрі. Криптовалютна біржа працює над тим, щоб залишатися повністю відповідною регламенту MiCA, який вступить в силу в ЄС в наступному році. Закон дозволить криптовалютним компаніям отримувати ліценцію для легальної роботи на території будь якої країни Європейського Союзу.

Тим часом, Binance планує розширити свої послуги в ОАЕ, розглядаючи цю країну як ключовий операційний хаб. Генеральний директор Binance “CZ” раніше заявив, що країна має чітке крипторегулювання та дружній підхід до криптоіндустрії.

Нещодавно аналітики Kaiko повідомили, що частка криптовалютної біржі Binance на ринку спотової торгівлі впала до 53,7%, що є найнижчим показником з серпня 2022 року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *