ЗМІ: Банківський гігант Santander запустить послугу торгівлі криптовалютами для бразильских клієнтів


29.07.2022
ЗМІ: Банківський гігант Santander запустить послугу торгівлі криптовалютами для бразильских клієнтів

Santander., бразильська філія іспанської групи Santander Group, планує запустити послуги з торгівлі криптовалютами у цьому році. Про це повідомляє Folha de S. Paulo із посиланням на генерального директора Santander Brazil Маріо Леао.

Згідно з джерелом, генеральний директор заявив, що банк має намір підготувати “уточнення з цього приводу” протягом найближчих кількох місяців, під час наступного випуску квартальних результатів або “навіть раніше”.

“Ми визнаємо, що це дійсно ринок, який буде розвиватися. Але це не означає, що ми намагаємося реагувати на поведінку конкурентів, це просто думка, що наш клієнт вимагає таких активів, тому ми повинні знайти найбільш правильний і більш освітній спосіб , щоб задовільнити попит “.

Раніше Латиноамериканський банківський гігант Itaú оголосив про запуск своєї власної платформи токенізації активів Itaú Digital Assets, а в травні минулого року XP та Nubank також оголосили про запуск криптовалютних продуктів.

Також, у травні Nubank заявив, що має намір інвестувати 1% свого портфеля в біткоїн (BTC), і що він почне впроваджувати функції, що дозволяють користувачам його додатків купувати, продавати та тримати BTC та ETH.

І це ще не все, оскільки криптовалюти вже давно розповсюджуються по всій території Латинської Америки. Наприклад, в січні цього року, аргентинський гігант електронної комерції Mercado Libre інвестував у Mercado Bitcoin та Paxos (PAX), прагнучи посилити свою присутність у криптовалютному секторі, а також розвиток та прийняття цифрових активів на континенті.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *