ЗМІ: Адміністрація Джо Байдена закликала Конгрес США прискорити впровадження правил регулювання крипторинку


04.10.2022
White House

Адміністрація президента США Джо Байдена закликала Конгрес ухвалити закони, що роз’яснюють правила регулювання криптовалют. На думку чиновників, затримки у запровадженні правил можуть наразити інвесторів на ризики. Про це пише Financial Times.

Рада з нагляду за фінансовою стабільністю США (FSOC) опублікувала доповідь, яка закликає політиків дійти згоди з питань регулювання біткоїна та інших криптоактивів, що торгуються на спотовому ринку. Звіт з’явився на тлі обговорень у Конгресі щодо впровадження податкових правил для криптоброкерів у сфері стейблкоїнів.

У звіті йдеться про попередження щодо того, що в багатьох угодах із криптоактивами відсутній базовий контроль захисту від ризиків, пов’язаних із надмірним використанням позикових коштів. Крім того, ціни на криптоактиви часто визначаються спекуляціями, а не поточними фундаментальними економічними потребами.

FSOC запропонував посилити міжвідомче співробітництво для закриття існуючих лазівок, які дозволяють криптокомпаніям знаходити вигідні нормативні бази для регулювання бізнесу. У зв’язку з цим Рада вважає, що Конгресу варто ухвалити правила, які дозволять федеральним регуляторам ринку право встановлювати закони на ринках криптоактивів, на які не поширюється чинне законодавство США про цінні папери. Також FSOC закликав Конгрес створити федеральну структуру для регулювання емітентів стейблкоїнів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *