Зірка футболу Кріштіану Роналду разом із Binance випустять NFT-колекцію


23.06.2022
Binance оголосила про ексклюзивну багаторічну співпрацю з легендою футболу Кріштіану Роналду

Суперзірка футболу Кріштіану Роналду підписав ексклюзивне багаторічне партнерство з випуску невзаємозамінних токенів (NFT) із криптовалютною біржею Binance. Співпраця спрямована на те, щоб познайомити футбольних фанатів з екосистемою Web3 через глобальні кампанії NFT.

У своєму пресс-релізі Binance зазначила, що угода передбачає створення серії колекцій NFT із Роналду. Вони продаватимуться виключно на платформі Binance NFT, а перша колекція вийде наприкінці цього року.

Чанпен Чжао, генеральний директор та засновник Binance, високо оцінив досягнення Роналду у футболі та згадав, що спортсмен «подолав спорт і став іконою у багатьох галузях».

«Він зібрав одну з найвідданіших фан-баз у світі завдяки своїй автентичності, таланту та благодійній діяльності», – зазначив Чжао.

Чжао додав, що команда Binance рада надати шанувальникам футбольної суперзірки «ексклюзивні можливості для спілкування з Роналду» за допомогою частин колекцій NFT. Тим часом футбольна суперзірка також прокоментувала майбутні випуски NFT, заявивши, що фанатам вони напевно сподобаються.

«Стосунки з фанатами дуже важливі для мене, тому ідея надання безпрецедентного досвіду та доступу через цю NFT платформу – це те, частиною чого я хотів бути», – пояснив Роналду.

Ще у березні 2021 року Роналду було нагороджено крипто-токенами за досягнення у спорті. Зірка футболу отримав 770 токенів JUV – це офіційні токени фанатів футбольного клубу «Ювентус» – за кожен забитий ним гол у кар’єрі.

Незважаючи на поточну крипто-зиму, генеральний директор Binance раніше у червні висловлював позитив. Чжао з упевненістю зазначив, що це його третя крипто-зима та друга зустріч Binance з такою ринковою ситуацією, маючи на увазі, що команда знає, як орієнтуватися на ведмежому ринку. Крім того, генеральний директор Binance сказав, що вони будуть використовувати це як можливість найняти найкращих фахівців, які доступні в цей час.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *