Засновника криптошахрайської схеми IGObit Аса засудили до 42 місяців в’язниці


17.09.2022
Засновника криптошахрайської схеми IGObit Аса засудили до 42 місяців в'язниці

Суддя окружного суду Південного округу Нью-Йорка Кевін Кастел засудив засновника шахрайської криптовалютної схеми IGObit Сен-Клера до 42 місяців тюремного ув’язнення і трьох років умовно-дострокового звільнення. Крім того, правопорушник зобов’язаний виплатити штраф $618 417 і відшкодувати збитки інвесторам на суму $613 417. Про це повідомляє Cyber News.

50-річний житель Вашингтона Аса Сен-Клер, також відомий як Аса Вільямс і Аса Сінклер, звинувачується у створенні шахрайського криптовалютного проєкту.

За даними прокуратури, чоловік обманним шляхом залучав інвесторів, гарантуючи їм більший прибуток від вкладень в IGObit. Розробником проекту значився World Sports Alliance, нібито філія ООН. Організатор шахрайської схеми обіцяв, що отримані кошти підуть на популяризацію спорту в країнах, що розвиваються. Насправді ж World Sports Alliance не був пов’язаний з ООН і не брав участі в подібних міжнародних проектах.

Загалом обвинуваченому вдалося зібрати понад $600 000 від 60 інвесторів. Однак замість заявлених вкладень у спортивну індустрію, шахрай витрачав гроші на особисті та сімейні потреби, розкішний спосіб життя і подорожі.

У серпні Міністерство юстиції США засудило до тюремного ув’язнення двох засновників криптовалютної компанії Dropil за обман покупців токена DROP.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *