Засновник Tron готовий виділити $5 млрд на «порятунок» криптопроектів компаній


09.07.2022
Засновник Tron готовий виділити $5 млрд на «порятунок» криптопроектів компаній

Засновник Tron Джастін Сан заявив, що готовий виділити до $5 млрд на «порятунок» компаній, які намагаються вистояти в умовах високої волатильності криптовалютного ринку.

Джастін Сан готовий приєднатися до керівника біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда, щоб допомоги криптовалютним компаніям, які мають недолік ліквідності. Сан розповів, що до нього звернулося за допомогою вже близько 50-100 компаній. Tron активно обробляє заявки та вивчає, що можна зробити у кожному конкретному випадку, щоб ці компанії продовжили свою роботу в галузі.

Для цього Tron залучив інвестиційний банк, який дає консультації щодо потенційних угод. Однак Сан не повідомив його назву, щоб не порушити угоди про нерозголошення інформації. Сан уточнив, що суму $5 млрд буде виділено з резерву Tron і з його особистого бюджету. Tron націлений як у підтримку сильних підприємств, і на фірми, що у тяжкому становищі. Перед укладанням кожної угоди проводитиметься комплексна процедура перевірки.

Сан зазначив, що його більше цікавлять платформи централізованих (CeFi) і децентралізованих фінансів (DeFi) з великою базою користувача. Щодо поточного спаду на ринку, Сан налаштований оптимістично. Він вважає, що найгірше вже позаду, і треба рухатися вперед. Але не варто розраховувати, що тренд ринку буде «супербичим».

Засновник Tron готовий виділити $5 млрд на «порятунок» криптопроектів компаній
Джастін Сан

Нещодавно генеральний директор Binance Чанпен Чжао заявив, що до нього також звертаються з аналогічного приводу десятки криптовалютних фірм, оскільки біржа має великі резерви готівки. Однак Чжао не бачить сенсу видавати кредити компаніям, які, швидше за все, збанкрутують.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *