Засновник Tron Джастін Сан пояснив, чому продаж біткоїнів компанією Tesla – чудова новина для ринку


21.07.2022
Засновник Tron Джастін Сан пояснив, чому продаж біткоїнів компанією Tesla - чудова новина для ринку

Новина про те, що компанія Tesla продала 75% своїх активів у біткоїнах, можливо, залишила негативний відбиток на криптовалютному ринку, але далеко не всі засмутилися цією звісткою. Одним із таких людей є відомий криптопідприємець та ентузіаст Джастін Сан, який заявив, що вихід електромобільної компанії Елона Маска з біткоїну – чудова новина для криптовалюти, і ринок більше не повинен турбуватися про Tesla.

Засновник таких проектів, як Tron (TRX) та BitTorrent (BTT), зазначив, що продаж автовиробником біткоїну майже на мільярд доларів також позитивно характеризує ліквідність, яку криптовалюти можуть надати великим корпораціям. Більше того, транзакції Tesla з біткоїна створили дуже позитивний прецедент для всіх корпорацій, що мають на балансі BTC. Це явище здатне спонукати великі компанії купувати криптовалюти в майбутньому, підсумував Сун, подякувавши Маску.

Вчора ввечері після закриття торгової сесії на американському фондовому ринку компанії почали публікувати звіти, згідно з якими Tesla продала свої Bitcoin. Загалом компанії вдалося отримати $936 млн при продажі BTC та статус “паперових рук” від усієї криптоспільства.

Сам Маск заявив, що Tesla ще купуватиме криптовалюту. Поточний продаж пояснив нестабільною ситуацією в Китаї і бажанням підвищити ліквідність. Заява про можливі майбутні покупки, навпаки, змусила багатьох подумати, що Маск чекає нового дна, щоб поповнити запаси біткоїну Tesla.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *