Засновник криптовалюти Tron: На індустрію блокчейну чекає яскраве майбутнє


15.09.2022

Засновник криптовалютного проєкту Tron Джастін Сан опублікував на сайті Інституту Мілкена статтю під назвою “Безсумнівно, на індустрію блокчейна чекає яскраве майбутнє“, в якій поділився думками щодо розвитку індустрії блокчейна і криптовалют.

У своїй статті Сан зазначає, що під час розвитку будь-яких проривних технологій, зокрема криптовалют, можуть виникати помилки. Однак до них варто ставитися як до чудової можливості внести поліпшення і винайти щось нове. Експериментальні помилки – саме те, що рухає індустрію вперед, тому розробники завжди повинні прагнути до досконалості і не задовольнятися досягнутим, вважає Сан.

Він порівняв появу блокчейна з епохою Ренесансу, промисловою революцією і “бумом” інтернет-компаній у 90-ті роки. Як основні переваги блокчейна Сан назвав перевірку транзакцій без необхідності залучення довіреної особи, прозорість і незмінність даних, а також миттєве проведення пірингових розрахунків. Завдяки цим інноваційним функціям, блокчейн дедалі частіше впроваджують державні та фінансові установи.

“Блокчейн об’єднує людей із широких верств суспільства, чи то політики, бізнесмени, програмісти, геймери або художники. Усі вони вірять, що за допомогою блокчейна можна докорінно змінити суспільство і створити новий світ”, – пише Сан.

У липні Сан заявив про готовність виділити до $5 млрд для допомоги криптовалютним компаніям, які відчувають нестачу ліквідності через високу волатильність криптовалютного ринку.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *