Засновник криптопроекту Hex Річард Хьорд прогнозує падіння біткоїну до $10 000

На момент написання біткоїн втратив 65% своєї вартості з моменту досягнення історичного максимуму в $68 990. У червні актив тимчасово опустився нижче за відмітку $18 000, що свідчить про 75% падіння з історичного максимуму.

В інтерв’ю Kitco New засновник криптовалюти Hex Річард Хьорд не відмовився від свого минулорічного прогнозу та заявив, що впевнений в падіння біткоїну до $10 000 або на 85% від історичного максимуму.

“Під час мого попереднього візиту до вас я передбачив, що біткоїн впаде до $10 000. На даний момент біткоїн впав вже на 75%, що на 10% менше за мій прогноз в 85%”. – сказав Річард Хьорд в інтерв’ю Kitco News.

Хьорд розкритикував установи Celsius, MicroStrategy та Three Arrows Capital із великими запасами біткоїну за створення кредитних ставок на криптовалюту, що призводе до утворення бульбашки.

“CEO MicroStrategy Майкл Сейлор використав кредитне плече, і я думаю, що він втратив 30% вартості своїх запасів біткоїнів. І уряд Сальвадора, і ARKK invest перебувають у збитках. Я єдиний, хто не в мінусі”. – сказав Хьорд.

Нагадаємо, що Національне бюро економічних досліджень не оголосило про рецесію у Сполучених Штатах. Проте дані Міністерства торгівлі, опубліковані у четвер, свідчать про те, що в економіці США вже два квартали поспіль спостерігається негативне зростання ВВП, що є звичайним визначенням рецесії. У міру того, як Федеральна резервна система збільшує процентні ставки, ризики рецесії можуть зрости. Коментуючи ситуацію, що склалася, Хьорд сказав, що перспективи біткоїну під час рецесії похмури.

“Існує чітка кореляція між біткоїном та фондовим ринком. Коли відсоткові ставки зростають, ціни на акції знижуються. Коли ринки падають, падає і біткоїн. Коли біткоїн падає, більшість інших криптовалют також знижуються”. – заявив Хьорд.

В іншій частині інтерв’ю, опублікованою сьогодні, Хьорд назвав біткоїн-китів “централізованими покидьками”. Як приклад він навів BTC-траст Grayscale.

“У Grayscale 3% всіх біткоїнів. Це централізований контрагент, який має можливість не платити вам”. – заявив він.

Він також висловив думку про причини масових зламів біткоін-бірж.

“Причиною масових зламів є ідіоти, які не розуміють, навіщо було розроблено криптовалюту, і кладуть свої гроші в чужий гаманець”, – заявив він.

Більшість криптовалютних бірж не надають клієнтам право контролювати власні гаманці. Натомість вони зберігають монети клієнтів лише у довірчому управлінні. Це може наразити рахунки клієнтів на небезпеку, оскільки біржі вразливі для хакерів і шахраїв.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Експерт прогнозує зростання вартості біткоїна до $12,5 млн

Засновник криптоінвестиційної компанії Parallax Digital Роберт Брідлав під час...

Аналітики вказали на зниження коефіцієнта прибутковості біткоїна

У вересні коефіцієнт прибутковості витраченого виходу (SOPR) біткоїна опустився...

Мільярдер Стенлі Дракенміллер прогнозує довгострокове зростання криптоактивів

Американський мільярдер-інвестор і засновник хедж-фонду Duquesne Capital Стенлі Дракенміллер...

Складність майнінгу у мережі біткоїну впала на 2%

Складність майнінгу біткоїна знизилася на 2,14%, до 31,36 Т,...

Сенатор США вважає, що біткоїн здатний усунути проблему інфляції

Сенатор США від штату Вайомінг Синтія Ламміс вважає, що...

Майнінг біткоїна генерує лише 0,1% від усього обсягу вуглекислого газу – Дослідження

Обсяг виробленого вуглекислого газу під час майнінгу біткоїна за...

Біткоїн знову різко впав: Курс BTC опустився нижче $19 000

Вчорашнє зростання вартості біткоїна (BTC) в кінцевому підсумку виявилося...

Останні новини

Біткоїни, що залишалися 10 років неактивними, прийшли в рух

Згідно з даними аналітичних ресурсів, деякі гаманці, які були бездіяльними понад 10 років, активізувалися у 2022 році. Їхні власники стали активно переміщати біткоїни (BTC)....

Аналітик, який передбачив крах біткоїна у травні 2021 року, прогнозує серйозні зміни для флагманської криптовалюти

Популярний криптоаналітик, який передбачив обвал біткоїна (BTC) в травні 2021 року, вважає, що кілька метрик зараз виглядають "бичачими" для BTC. Аналітик під псевдонімом "Dave the...

Аналітики назвали рівні між якими торгуватиметься біткоїн

Експерти аналітичної компаній Glassnode вважають, що біткоїн торгується нижче $20 000 через сильний тиск ФРС США і несприятливий макроекономічний клімат. За словами співзасновників Glassnode Яна...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here