Засновник криптопроекту Hex Річард Хьорд прогнозує падіння біткоїну до $10 000


30.07.2022
Засновник криптопроекту Hex Річард Хьорд: ціна біткоїна обвалиться до $11 000

На момент написання біткоїн втратив 65% своєї вартості з моменту досягнення історичного максимуму в $68 990. У червні актив тимчасово опустився нижче за відмітку $18 000, що свідчить про 75% падіння з історичного максимуму.

В інтерв’ю Kitco New засновник криптовалюти Hex Річард Хьорд не відмовився від свого минулорічного прогнозу та заявив, що впевнений в падіння біткоїну до $10 000 або на 85% від історичного максимуму.

“Під час мого попереднього візиту до вас я передбачив, що біткоїн впаде до $10 000. На даний момент біткоїн впав вже на 75%, що на 10% менше за мій прогноз в 85%”. – сказав Річард Хьорд в інтерв’ю Kitco News.

Хьорд розкритикував установи Celsius, MicroStrategy та Three Arrows Capital із великими запасами біткоїну за створення кредитних ставок на криптовалюту, що призводе до утворення бульбашки.

“CEO MicroStrategy Майкл Сейлор використав кредитне плече, і я думаю, що він втратив 30% вартості своїх запасів біткоїнів. І уряд Сальвадора, і ARKK invest перебувають у збитках. Я єдиний, хто не в мінусі”. – сказав Хьорд.

Нагадаємо, що Національне бюро економічних досліджень не оголосило про рецесію у Сполучених Штатах. Проте дані Міністерства торгівлі, опубліковані у четвер, свідчать про те, що в економіці США вже два квартали поспіль спостерігається негативне зростання ВВП, що є звичайним визначенням рецесії. У міру того, як Федеральна резервна система збільшує процентні ставки, ризики рецесії можуть зрости. Коментуючи ситуацію, що склалася, Хьорд сказав, що перспективи біткоїну під час рецесії похмури.

“Існує чітка кореляція між біткоїном та фондовим ринком. Коли відсоткові ставки зростають, ціни на акції знижуються. Коли ринки падають, падає і біткоїн. Коли біткоїн падає, більшість інших криптовалют також знижуються”. – заявив Хьорд.

В іншій частині інтерв’ю, опублікованою сьогодні, Хьорд назвав біткоїн-китів “централізованими покидьками”. Як приклад він навів BTC-траст Grayscale.

“У Grayscale 3% всіх біткоїнів. Це централізований контрагент, який має можливість не платити вам”. – заявив він.

Він також висловив думку про причини масових зламів біткоін-бірж.

“Причиною масових зламів є ідіоти, які не розуміють, навіщо було розроблено криптовалюту, і кладуть свої гроші в чужий гаманець”, – заявив він.

Більшість криптовалютних бірж не надають клієнтам право контролювати власні гаманці. Натомість вони зберігають монети клієнтів лише у довірчому управлінні. Це може наразити рахунки клієнтів на небезпеку, оскільки біржі вразливі для хакерів і шахраїв.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *