Засновник Cardano запропонував конгресу США підхід до регулювання криптовалют


24.06.2022
Засновник Cardano запропонував конгресу США підхід до регулювання криптовалют

Співзасновник Cardano Чарльз Хоскінсон виступаючи перед Конгресом США, заявив, що законодавці мають встановити правила регулювання для криптовалют, але залишити їх дотримання на розсуд розробників програмного забезпечення.

Хоскінсон почав свою промову з порівняння схеми регулювання криптовалюту з тим, як працює саморегулювання банків.

«Це не SEC чи CFTC займаються KYC-AML, це роблять самі банки. Це державно-приватне партнерство. Що необхідно зробити, то це встановити ці межі, а потім, як новатори, ми можемо написати програмне забезпечення, яке допоможе це здійснити». – сказав Хоскінсон.

Комісія США з цінних паперів та бірж (SEC) та Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) є двома фінансовими регуляторами, які конкурують за юрисдикцію над криптоіндустрією і кожна з них прагне стати «головним поліцейським у місті».

Представник Остін Скотт з Джорджії заявив, що ні SEC, ні CFTC немає стільки персоналу для спостереження за тисячами криптовалют на ринку, заявивши, що «неможливо регулювати всі ці валюти».

Хоскінсон відповів, що здатність криптовалют зберігати та передавати дані означає, що вони можуть виконувати більшу частину цієї регулюючої роботи автоматично. Він також використав це як виправдання для надання дозволу криптоіндустрії створювати саморегулівні організації (СРО) для забезпечення дотримання нормативних вимог, як це робить індустрія приватного банківського обслуговування.

Співзасновник Cardano припустив, що галузь могла б створити «систему самосертифікації», яка могла б автоматично контролювати дотримання вимог до тих пір, поки не буде виявлено аномалію, після чого її розгляне фінансовий орган.

Ще раз ілюструючи, чому нестача персоналу не повинна бути проблемою для регулювання криптовалюти, Хоскінсон висунув гіпотезу, що навіть чотириразового збільшення розміру Податкової служби (IRS) буде недостатньо для перевірки кожного американця.

Хоскінсон сказав Скотту, що криптовалюти швидше можна запрограмувати на запобігання розрахункам за транзакціями доти, поки не будуть виконані юридично обов’язкові перевірки.

Виступ Хоскінсона, опублікований у четвер на веб-сайті Input Output Hong Kong, продемонстрував, що він прагнув працювати з федеральними регулюючими органами над розробкою нових правил, заявивши, що дотримання нормативних вимог, що виходять із США, «має бути керівною цінністю для блокчейн-індустрії» .

«Однак це нова технологія та радикально новий клас активів, який не може легко вписатися до рамок законів та тестів, створених майже сторіччя тому», – зазначив Хоскінсон.

Заклики Хоскінсона до чіткіших кордонів у сфері регулювання криптовалют перегукуються із закликами інших інсайдерів галузі у США, які звучали з вуст посадовців угрудні минулого року. Нещодавно комісар SEC Хестер Пірс частково звинуватила комісію у відсутності ясності регулювання, критикуючи повістку SEC у тому, що вона постійно відмовляє у запуску спотових біржових Біткоїн-фондів (ETF) у Сполучених Штатах.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *