Засновник Cardano вважає, що технологія блокчейн здатна “радикально” трансформувати роботу урядів


16.07.2022
Чарльз Хоскінсон

Індустрія блокчейна і криптовалют відкриває безліч можливостей, щоб змінити світ і в тому числі роботу урядів, принаймні так це бачить генеральний директор IOHK та головний розробник блокчейн-проекту Cardano Чарльз Хоскінсон. Про це повідомляє Yahoo Finance!.

На його думку, блокчейн-технологія може радикально змінити майбутнє, створити вдосконалені державні сервіси по всьому світу та зробити їх сумісними один з одним.

У глобальному суспільстві ви не бажаєте, щоб один суб’єкт мав повний контроль над критично важливими речами та ресурсами.

“Сенс криптовалют і технології блокчейна у тому, щоб узяти ресурси, які мають бути суспільним благом, і, якщо вони піддаються оцифровці, поставити їх у ситуацію, коли вони повністю відкриті. На цій основі будується бізнес, і базова інфраструктура перестає контролюватись”. – сказав Хоскінсон.

Експерт вважає, що у централізованій системі «одна людина встановлює правила, і часто вони стають антиспоживчими та неможливими для конкуренції… завдаючи людям шкоди у вигляді ринкових криз».

Хоскінсон припускає, шо блокчейн може об’єднати «безліч державних послуг, які об’єднані в структуру, яка забезпечує радикальну прозорість».

За такого сценарію всі податкові надходження уряду будуть відкритими, і кожен зможе зазирнути в них і побачити, звідки надходять гроші і куди вони йдуть.

“У результаті ви маєте менше шахрайства, менше марнотратства, менше зловживань, більше прозорості і, зрештою, менш консолідовану владу… Маючи загальнодоступний реєстр, найбідніша, вразлива людина має такий самий доступ, як і президент Сполучених Штатів.” – заявив Хоскінсон.

Засновник Cardano впевнений, що «в історії людства ніколи не було такого шансу».

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *