Засновник збанкрутілого хедж-фонду Three Arrows Capital вважає, що крах біржі FTX відкинув криптоіндустрію на 8 років назад


23.11.2022
Bloomberg: криптобіржа FTX планує залучити нові інвестиції після серії великих покупок

Чжу Су, співзасновник криптоінвестиційного фонду Three Arrows Capital (3AC), який збанкрутував, в інтерв’ю Bloomberg заявив, що крах криптобіржі FTX, можливо, відкинув криптовалютну індустрію на 7-8 років назад.

“Деякі лідери галузі заявили, що крах FTX відкинув розвиток критпоринку на п’ять років назад. Я думаю, що ситуація навіть гірша – ринок відкине на сім або вісім років – можливо, навіть на довше, якщо не будуть вирішені основні проблеми”. – сказав Су Чжу.

Крім того, керівник фонду, який наразі проживає в Абу-Дабі, повідомив, що має ідею створити фонд, який інвестуватиме як у традиційні, так і в цифрові активи. Разом з тим, він зазначив, що для реалізації його ідеї ще не склалися умови і процес буде розвиватися повільно.

Нагадаємо, що криптофонд 3AC, керований Су Чжу, збанкрутував в результаті падіння в червні і втратив близько $ 4 млрд. Однією з найбільших причин краху компанії було названо використання надмірного кредитного плеча.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *