З моменту обвалу Terra у травні інституціонали продали 236 000 BTC


25.07.2022
Приток біткоінів на криптобіржі досяг двохлітнього мінімуму

Аналітик Arcane Research Ветле Лунде розповів у Твіттері, скільки біткоїнів інституонали продали з моменту обвалу екосистеми Terra, що призвело до падіння всього крипторинка.

Згідно з його оцінкою, у травні Tesla продала 29 060 BTC за середньою ціною $32 209. Крім того, масовий продаж почався з 10 травня, коли До Квон продав понад 80 тисяч BTC для захисту прив’язки UST до долара США. Його дії прокотилися хвилею по всьому крипторинку та посилили тиск з боку продавців, внаслідок чого великі організації продали 236 237 BTC.

На тлі погіршення ситуації майнери також були змушені позбутися своїх BTC-активів у біткоїнах, реалізувавши загалом 4456 BTC за місяць. Водночас, Tesla продала 75% своїх BTC-активів, що, за оцінкою Лунде, може становити 29 060 BTC. Проте компанія, як і раніше, володіє 9 686 BTC порівняно з 43 053 на 1 лютого 2021 року.

Враховуючи, що Tesla продала 10% своїх колишніх BTC-активів для «перевірки ліквідності» у першому кварталі 2021 року, нова беззбиткова ціна BTC для гіганта електромобілів знизилася з $34 841 до $33 325. Тому, проводячи великі продажі у травні цього року, Tesla зазнала лише невеликого збитку.

У червні тиск з боку продавців переважно був викликаний підвищенням індексу споживчих цін, що знову призвело до зниження ціни біткоїну, збанкрутувавши кілька великих компаній. Зокрема, крах 3AC торкнувся і так проблемних кредиторів Celsius і Voyager, які згодом оголосили про банкрутство наступного місяця.

На думку експерта, останні два місяці були фазою капітуляції, причому її масштаби могли бути більшими за розраховану їм кількість. Однак нинішнє зростання ціни BTC вказує на зниження невизначеності на ринку.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *