Yuga Labs запускає новий NFT-проект TwelveFold на базі протоколу Ordinal


28.02.2023
Yuga Labs

Компанія-розробник NFT-колекції Bored Ape Yacht Club (BAYC), Yuga Labs, оголосила про запуск нового NFT-проєкту на основі протоколу Ordinal у мережі біткоїн, який дає змогу створювати невзаємозамінні токени. TwelveFold – це набір з 300 генеративних художніх NFT, які будуть зображати “візуальну алегорію відображення даних у блокчейні біткоїна”.

Згідно заяві Yuga Labs, токени TwelveFold будуть складатися з 3D-елементів та елементів, намальованих від руки. Компанія дала зрозуміти, що ці токени не мають ніяких додаткових функцій і не пов’язані з колекціями Yuga Labs на основі блокчейну Ethereum. Співзасновник компанії Грег Солано заявив, що це не те, чого очікували від Yuga Labs.

Yuga Labs оголосила, що оприлюднить деталі аукціону на TwelveFold на цьому тижні, причому інформація буде опублікована за 24 години до запуску колекції. Зацікавлені в участі повинні будуть зробити ставку в BTC з позабіржового гаманця. Щоб отримати токен у разі перемоги, вам потрібно мати порожню біткоїн-адресу. Це пов’язано з тим, що сатоши, які зберігають інформацію NFT, можуть випадково передаватися разом зі звичайними монетами під час транзакцій.

У січні Yuga Labs анонсувала запуск гри Dookey Dash із заохоченням за активність у вигляді невзаємозамінних токенів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *