WSJ: падіння резервних активів Tether на 0,3% може зробити компанію неплатоспроможною


29.08.2022
Стейблкоін USDT тепер доступний у мережі блокчейну Tezos

Баланс Tether знаходиться в такому положенні, що падіння вартості його резервних активів на 0,3% може “зробити Tether технічно неплатоспроможним”. Про це йдеться у статті Wall Street Journal (WSJ).

У своєму аналітичному звіті журналісти WSJ Джин Іглшем та Вікі Ге Хуанг акцентували увагу на хмарному характері резервів Tether (USDT) та його довгоочікуваному аудиті, який проводиться з 2017 року.

На момент написання статті Tether має активи на суму $67,74 млрд. Іглшем та Хуанг припустили, що така «незначна подушка власного капіталу» може викликати хаос на ринку криптовалют, якщо зобов’язання Tether перевищать його активи.

«Падіння активів на 0,3% може зробити Tether технічно неплатоспроможною — подія, про яку попереджають скептики, може знизити довіру інвесторів та стимулювати збільшення погашень».

Проте головний технічний директор Tether Паоло Ардоїно применшив серйозність обмеженої маржі Tether. На його думку, капітал компанії «значно зросте протягом наступних кількох місяців», додавши:

«Я не думаю, що ми є системним ризиком у [крипто] системі».

Ардоіно також зазначив, що фірма не мала проблем із погашенням коштів клієнтів, і їй вдалося викупити $7 млрд всього за 24 години під час недавнього краху ринку криптовалюти.

На веб-сайті Tether наразі зазначено, що 79,62% його резервів забезпечені коштами, їх еквівалентами, іншими короткостроковими депозитами та комерційними паперами. Частина, що залишилася, складається з 8,36% інших інвестицій, включаючи невказані цифрові токени, 6,77% забезпечених кредитів і 5,25% корпоративних облігацій, фондів і дорогоцінних металів.

Згідно зі звітом, Ардоіно, однак, відмовився коментувати, з чого складаються інші інвестиції Tether на суму близько $5,6 млрд.

Ардоніо також повідомив WSJ, що незабаром емітент перейде на щомісячні звіти в рамках прагнення компанії забезпечити більшу прозорість.

Раніше цього місяця Tether підписала контракт із крупною аудиторською фірмою BDO Italia, щоб допомогти своїм цілям прозорості звітності шляхом проведення незалежних атестацій. Тим не менш, ще потрібно провести повний аудит фірми, який дозволив би глибше вивчити фінансові показники Tether та надати повний спектр її операцій.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *