WSJ: падіння резервних активів Tether на 0,3% може зробити компанію неплатоспроможною

Баланс Tether знаходиться в такому положенні, що падіння вартості його резервних активів на 0,3% може “зробити Tether технічно неплатоспроможним”. Про це йдеться у статті Wall Street Journal (WSJ).

У своєму аналітичному звіті журналісти WSJ Джин Іглшем та Вікі Ге Хуанг акцентували увагу на хмарному характері резервів Tether (USDT) та його довгоочікуваному аудиті, який проводиться з 2017 року.

На момент написання статті Tether має активи на суму $67,74 млрд. Іглшем та Хуанг припустили, що така «незначна подушка власного капіталу» може викликати хаос на ринку криптовалют, якщо зобов’язання Tether перевищать його активи.

«Падіння активів на 0,3% може зробити Tether технічно неплатоспроможною — подія, про яку попереджають скептики, може знизити довіру інвесторів та стимулювати збільшення погашень».

Проте головний технічний директор Tether Паоло Ардоїно применшив серйозність обмеженої маржі Tether. На його думку, капітал компанії «значно зросте протягом наступних кількох місяців», додавши:

«Я не думаю, що ми є системним ризиком у [крипто] системі».

Ардоіно також зазначив, що фірма не мала проблем із погашенням коштів клієнтів, і їй вдалося викупити $7 млрд всього за 24 години під час недавнього краху ринку криптовалюти.

На веб-сайті Tether наразі зазначено, що 79,62% його резервів забезпечені коштами, їх еквівалентами, іншими короткостроковими депозитами та комерційними паперами. Частина, що залишилася, складається з 8,36% інших інвестицій, включаючи невказані цифрові токени, 6,77% забезпечених кредитів і 5,25% корпоративних облігацій, фондів і дорогоцінних металів.

Згідно зі звітом, Ардоіно, однак, відмовився коментувати, з чого складаються інші інвестиції Tether на суму близько $5,6 млрд.

Ардоніо також повідомив WSJ, що незабаром емітент перейде на щомісячні звіти в рамках прагнення компанії забезпечити більшу прозорість.

Раніше цього місяця Tether підписала контракт із крупною аудиторською фірмою BDO Italia, щоб допомогти своїм цілям прозорості звітності шляхом проведення незалежних атестацій. Тим не менш, ще потрібно провести повний аудит фірми, який дозволив би глибше вивчити фінансові показники Tether та надати повний спектр її операцій.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Біржа AAX, яка призупинила торги, видалила свої акаунти в соцмережах

Криптовалютна торгова платформа AAX, яка 13 листопада зупинила всі...

Експерт розповів, коли закінчиться ведмежий цикл на крипторинку

Голова фінансово-консалтингової компанії deVere Group Найджел Грін вважає, що...

Рауль Пал поділився підходом до інвестування в криптовалюти

Рауль Пал, екскерівник інвестбанку Goldman Sachs і нинішній глава...

JPMorgan зареєстрував товарний знак для криптовалютного гаманця

Американський транснаціональний фінансовий конгломерат, один із найбільших банків світу,...

Криптоброкер Genesis планує подати заяву про банкрутство — Bloomberg

Криптоброкерська компанія Genesis Global Trading зазнає труднощів із залученням...

У Grayscale заявили, що не будуть публікувати дані про свої резерви

Представители Grayscale Investment заявили, що їхні криптоактиви зберігаються на...

Засновник Kraken назвав подію, яка може допомогти криптовалютам вийти з ведмежого ринку

Крипто-експерт Джессі Пауелл у інтерв'ю на подкасті Bankless оцінв...

Останні новини

Криптоброкер Genesis планує подати заяву про банкрутство — Bloomberg

Криптоброкерська компанія Genesis Global Trading зазнає труднощів із залученням коштів для свого кредитного підрозділу. Фірма попередила потенційних інвесторів про те, що в разі невдачі...

Ілон Маск прогнозує затяжну депресію на криптовалютному ринку

CEO Tesla і Twitter Ілон Маск висловив думку, що на крипторинок чекає тривале падіння. Про це він написав під твітом інвестора Джейсона Калаканіса, який...

Засновник Kraken назвав подію, яка може допомогти криптовалютам вийти з ведмежого ринку

Крипто-експерт Джессі Пауелл у інтерв'ю на подкасті Bankless оцінв стан криптоіндустрії після краху біржі FTX та дав прогноз щодо виходу криптовалюти з ведмежого ринку. https://www.youtube.com/embed/k2-X-PuNu6U На...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here