Аудит резервів Tether проведе відома європейська бухгалтерська фірма


18.08.2022
Аудит резервів Tether проведе велика європейська бухгалтерська фірма

Емітент стейблкоїнів Tether Holdings Limited залучив BDO Italia для проведення регулярних перевірок та атестацій своїх доларових резервів.

Стало відомо, що компанія Tether, яка керує стабільною монетою USDT, офіційно почала працювати з BDO Italia у липні.

BDO Italia нестиме відповідальність за проведення незалежної перевірки резервів стейблкоїнів Tether, щоб переконатися, що кожна одиниця USDT забезпечена коштами або їх еквівалентами.

BDO Italia – італійський підрозділ BDO Global, міжнародної мережі аудиторських фірм, штаб-квартира якої знаходиться в Завентемі, Бельгія. BDO Global входить до п’ятірки найбільших бухгалтерських фірм Європи із сукупного доходу. Компанія має офіси в Північній та Південній Америці, Європі, Близькому Сході та Північній Африці, а також в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Tether почне публікувати звіти BDO про публічну атестацію щомісяця, а не щокварталу.

Атестації включатимуть оновлення про кількість випущених токенів USDT, а також резерви компанії.

Tether почала публікувати щоквартальні атестації своїх запасів стейблкоїнів у травні 2021 року у рамках угоди з Генеральною прокуратурою Нью-Йорка у лютому того ж року. Tether раніше пройшов кілька перевірок, проведених місцевим бухгалтерським агентством Moore Cayman, щодо того, що його резерви перевищують зобов’язання.

Початкові атестації Tether показали, що значної частини її резервів було забезпечено комерційними паперами. Пізніше компанія оголосила про плани звести свої комерційні папери нанівець. Було підраховано, що до кінця липня активи комерційних паперів Tether коштуватимуть приблизно $3,5 мільярда у порівнянні з $20,1 мільярдами у березні.

За даними CoinMarketCap, USDT залишається найбільшим стейблкоіном із ринкової капіталізації в $67 млрд.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *