Tether інвестувала в екологічну біткоїн-ферму Сальвадора


06.06.2023
Tether анонсувала запуск стейблкоїну, прив'язаного до британського фунта стерлінгів

Компанія Tether, емітент найкапіталізованішого стейблкоіна, USDT, оголосила про інвестиції в проєкт Сальвадору на суму $1 млрд для виробництва відновлюваної електроенергії.

У рамках проєкту, влада Сальвадору планує побудувати найбільшу ферму з видобутку біткоїна на 241 МВ у місті Метапан. Основним джерелом електроенергії для ферми буде використовуватися вулканічна активність у регіоні.

У Tether зазначили, що джерелом інвестицій стали доходи від операційної діяльності компанії, а не резервні активи.

Ця ініціатива відповідає стратегії Сальвадору з розвитку біткоїна і криптовалют у країні, після того як Сальвадор став першою країною у світі, яка прийняла біткоїн як законний засіб платежу у вересні 2021 року.

Використання відновлюваної енергії для видобутку біткоїна має свої переваги з точки зору екологічної стійкості та зниження негативного впливу на навколишнє середовище. Це також може сприяти залученню більшої кількості майнерів та інвесторів у Сальвадор і стимулювати економічне зростання в регіоні.

Наприкінці травня Tether заявила про плани надати фінансові кошти ліцензованій компанії на території Уругваю для створення джерел відновлюваної енергії та інфраструктури майнінгу біткоїнів з нульовим викидом вуглецю.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *