Tether aнонсувала запуск стейблкоїна USDT на блокчейні Kava


21.06.2023
Tether анонсувала запуск стейблкоїну, прив'язаного до британського фунта стерлінгів

21 червня компанія Tether, емітент стейблкоїна USDT, оголосила, що запустить актив на Kava, блокчейні першого рівня. Запуск монети в новій мережі заплановано на 3 липня 2023 року.

“Ми дуже раді, що запускаємо USD₮ на Kava, пропонуючи її потужній спільноті доступ до першого, найстабільнішого, найнадійнішого та найпоширенішого стейблкоіну в світі”. – висловив радість з приводу партнерства Паоло Ардойно, технічний директор Tether.

За словами Ардоіно, партнерство “змінить майбутнє децентралізованих фінансів (DeFi), сприяючи розвитку надійної та інклюзивної екосистеми, яка принесе користь користувачам по всьому світу”.

Kava – це мережа першого рівня (L1), інтегрована з протоколом міжблокчейн-комунікацій Cosmos (IBC). Працює на алгоритмі консенсусу Proof-of-Stake (PoS) на основі Tendermint. Токен управління KAVA може бути розміщений валідаторами або делегований вузлам валідаторів. DeFi-платформа пропонує забезпечені кредити і стейблкоїни користувачам основних криптоактивів.

Нативний токен KAVA відреагував на новину зростанням на 10,8% і наразі торгується на позначці $0,908.

Минулого місяця Kava оголосила про оновлення мейннету “Kava 13”, модернізувавши свою інфраструктуру, щоб запропонувати користувачам більшу безпеку, масштабованість, функціональність і швидкість.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *