«Вовк з Уолл-Стріт» вважає, що згодом біткоїн торгуватиметься як засіб заощадження


06.07.2022
«Вовк з Уолл-Стріт» вважає, що згодом біткоїн торгуватиметься як засіб заощадження

Колишній біржовий маклер Джордан Белфорт вважає, що вкладення у біткоїн на довгострокову перспективу можуть захистити кошти інвесторів від інфляції.

У недавньому інтерв’ю Белфорт порекомендував інвесторам купувати біткоїн не для короткострокових ринкових маніпуляцій, а для довгострокового зберігання. За його словами, настане час, коли BTC торгуватиметься як засіб заощадження, а не як інвестиційний інструмент із перспективою зростання. Це зумовлено тим, що пропозиція першої криптовалюти обмежена 21 мільйонном цифрових монет, а інфляція у світі продовжує зростати.

«Якщо заглядати за 24-місячний обрій, можна напевно заробити, якщо пощастить. Якщо взяти три- або п’ятирічний період, я буду шокований, якщо ви не заробите грошей, тому що основні принципи біткоїну непохитні», — сказав Белфорт.

Американський експерт з трейдингу виділив два типи інвестицій у криптовалютний простір: вкладення в протоколи з довгостроковими фундаментальними показниками та вкладення невеликих сум у криптовалютні проекти із наднизькою ринковою капіталізацією. Колишній біржовий маклер з Уолл-Стріт вважає, що останні можуть принести величезний прибуток венчурним інвесторам. У подібні проекти краще заходити до того, як вони публічно торгуватимуться на біржах, і інвесторам краще вкладати кошти на самому старті або в розпал першого інвестраунду, впевнений Белфорт. Щоправда, в більшості подібних випадків інвестори можуть втратити гроші, тому вони мають бути готовими до програшу.

«Вовк з Уолл-Стріт» вважає, що згодом біткоїн торгуватиметься як засіб заощадження
Джерело: nytimes.com

Белфорт вважає, що зараз біткоін поводиться як акція технологічної компанії, корелюючи з індексом Nasdaq. Однак вкладення інституційних інвесторів у першу криптовалюту поки не можна назвати масштабними, оскільки біткоїн все ще перебуває в зародковому стані. Для великого припливу інституційних грошей у криптовалютний сектор необхідно чітко опрацьоване регулювання криптоактивів. Воно дозволять знизити використання цифрових валют у протизаконних цілях та скоротити кількість шахрайських випадків.

Раніше Джордан Белфорт був засуджений за шахрайство, пов’язане з ринком цінних паперів. Його мемуари надихнули режисера Мартіна Скорсезе на створення відомого фільму “Вовк з Уолл-Стріт”.

Генеральний директор MicroStrategy Майкл Сейлор теж підтримує довгострокові інвестиції у біткоїн. Він переконаний, що вони принесуть набагато більший прибуток, аніж купівля акцій технологічних компаній на ранніх етапах їх розвитку.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *