«Вовк з Уолл-Стріт»: Я помилявся, заявляючи про те, що ціна біткоїну впаде до нуля


29.08.2022

Колишній американський брокер Джордан Белфорт, прообраз якого було взято за основу для головного героя культового фільму “Вовк з Уолл-Стріт”, визнав, що його початковий прогноз 2017 року з приводу обнулення біткоїну (BTC) є невірним. Тоді він вважав, що перша криптовалюта мала характеристики шахрайського проекту. Про це оратор-мотиватор сказав в інтерв’ю Yahoo Finance.

“У той час я дійсно ненавидів криптовалюти і підтверджую все, що говорив про них у 2017 році, за винятком одного: я не мав рації щодо того, що біткоїн обнулиться. І тут мені не вистачило уважності, тому що мені здалося, що всі цифрові активи – це афера.” – сказав Белфорт.

Потім він додав, що криптозима 2018 змінила його думку. Більше того, колишній біржовий маклер повідомив, що дійшов розуміння того, що біткоїн таїть у собі якості цифрового золота.

На його думку, за наявності регулювання криптовалют, найімовірніше, биткоїн почне торгуватися як засіб заощадження, а не як акції зростання.

Він вважає, що свої позиції на ринку збережуть криптовалюти, які мають чіткий функціонал, так що в довгостроковій перспективі біткоін та Ethereum (ETH) досягнуть успіху.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *