Влада Замбії розпочала розробку регулюючих правил для криптосектору


20.02.2023
zambia

Виступаючи в місті Лусака, столиці Замбії, Міністр науки і технологій Замбії Фелікс Мутаті оголосив, що країна готова прийняти криптовалюти як частину своєї стратегії цифрової економіки. За словами чиновника, уряд вже розпочав розробку нормативно-правових актів щодо використання криптовалют.

Мутаті відзначив зростаючу популярність криптовалют, зокрема BTC та ETH, у повсякденних транзакціях. Він також підкреслив важливість технології блокчейн у різних галузях, таких як логістика, нерухомість та охорона здоров’я.

Також повідомляється, що влада Замбії планує запровадити криптовалюти та блокчейн у платіжному секторі після попереднього тестування.

Очікується, що впровадження криптовалют і технології блокчейн розширить можливості цифрової економіки Замбії, яка залучає інвестиції в технології і прагне стати інноваційним центром в Африці. Уряд виділив понад $4,7 млн на розвиток цифрових платежів і розпочав розробку нормативно-правової бази для цифрових активів. Мутаті вважає, що цифрові платіжні платформи, включаючи криптовалюти, розширять доступ людей до фінансових послуг і можуть змінити економіку Замбії на краще.

Згідно з дослідженням біржі KuCoin, обсяг криптовалютних транзакцій в африканських країнах зріс на 2,670% у 2022 році, що свідчить про зростаючу тенденцію до використання цифрових активів. У квітні минулого року Центральноафриканська Республіка (ЦАР) легалізувала біткоїн як платіжний засіб. Рішення Замбії прийняти криптовалюти та врегулювати їх використання є частиною ширшої тенденції в Африці до цифрових платежів та інтеграції технології блокчейн у різні сектори.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *