Влада Великобританії розповіла про плани боротьби з незаконним застосуванням криптовалют


31.03.2023
У Великобританії представили законопроект про регулювання стейблкоїнів

Британські регулятори поділилися планами боротьби з використанням криптовалют у шахрайських цілях.

Згідно заяві, місцеві контролюючі органи планують посилити регулювання криптоіндустрії, щоб знизити ризики застосування цифрових активів у протизаконних операціях.

Уряд Великої Британії очікує, що злочинці перенесуть свої криптовалютні транзакції на “менш регульовані біржі та сервіси” в інших юрисдикціях. Британське Управління з фінансового регулювання та нагляду (FCA) – один з органів, що відповідає за регулювання криптовалют – співпрацюватиме зі своїми міжнародними колегами для обміну інформацією, пов’язаною з регулюванням та наглядом за криптовалютами.

У рамках свого плану дій уряд заявив, що планує координувати роботу з різними відомствами з метою імплементації Правил щодо закордонних поїздок Групи з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей, а також ухвалити законопроект про економічну злочинність та корпоративну прозорість до кінця четвертого кварталу 2023 року. Серед інших цілей – покращення комунікації між FCA та криптовалютними компаніями у другому кварталі 2024 року.

Автори документа звертають увагу на те, що робота зі зниження частки шахрайських криптотранзакцій допоможе зробити країну привабливим напрямком для розвитку криптостартапів.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *