Влада Тайваню почала використовувати протокол на базі Ethereum для захисту від кібератак


12.08.2022
Влада Тайваню почала використовувати протокол на базі Ethereum для захисту від кібератак

Міністерство цифрового розвитку Тайваню запровадило в свою інфраструктуру контентно-адресований одноранговий гіпермедійний протокол зв’язку (IPFS) на базі блокчейну Ethereum (ETH) для захисту від кібератак.

IPFS, розроблена Хуаном Бене в 2014 році, являє собою децентралізовану однорангову мережу, яка дозволяє користувачам створювати резервні копії та зберігати файли та веб-сайти, розміщуючи їх у мережі вузлів, усуваючи централізовані точки відмови та обминаючи зусилля цензури. Систему зберігання та посилань на файли для Ethereum часто порівнюють із одноранговим протоколом обміну файлами BitTorrent.

Досі Ethereum IPFS жодного разу не було зламано і завжди функціонував безперебійно. Протокол використовує структуру Web3, прив’язану до глобальної блокчейн-спільноти та основної міжнародної мережі Web2.

Якщо IPFS перестане працювати, весь блокчейн Ethereum встане, а це малоймовірно, — заявила міністр цифрового розвитку Тайваню Одрі Тан.

Ідея застосування ETH IPFS виникла у влади Тайваню через посилення тиску з боку КНР. За словами Тан, до та під час відвідування острова спікером Палати представників США Ненсі Пелосі обсяг трафіку, пов’язаного з кібератаками, у 23 рази перевищив попередній рекорд і досяг 15 000 гігабайт на добу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *