Влада Шанхаю виділить $1,5 млрд на розвиток метавсесвіту


12.07.2022
Влада Шанхаю виділить $1.5 млрд на розвиток метавсесвіту

Уряд міста Шанхаю має намір створити галузевий фонд з активами у розмірі 10 млрд. юанів ($1.5 млрд.), який буде призначений для розвитку метавсесвіту.

Фінансування піде на створення 10 великих компаній та 100 невеликих фірм, які спеціалізуватимуться на цій галузі. Про це заявив голова шанхайського комітету з економіки та інформаційних технологій Ву Цзіньчен.

За словами чиновника, влада міста розглядає для фінансування три напрями: низьковуглецеві енергетичні проекти, технологію розумних терміналів, продукти та послуги у метавсесвітах.

Влада Шанхаю виділить $1.5 млрд на розвиток метавсесвіту
Влада Шанхаю виділить $1.5 млрд на розвиток метавсесвіту

Інвестиції в метавсесвіт сприятимуть перетворенню різних галузей реальної економіки, а не лише Web3 індустрії, упевнений представник влади одного з найбільших мегаполісів Китаю. Цзіньчен вважає, що прогнозована ринкова вартість трьох вищезгаданих напрямів економіки до 2025 року сягне $224 млрд.

Раніше китайська влада заявляла про необхідність запровадити жорсткіші заходи для регулювання NFT-ринка, оскільки кількість майданчиків за останні чотири місяці зросла вп’ятеро.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *