Китайський цифровий юань буде використовуватися на Універсіаді в Ченду


15.06.2023
Універсіада

Студенти-спортсмени з усього світу отримають можливість використовувати китайський цифровий юань (CBDC) у липні на літній всесвітній Універсіаді у місті Ченду.

Згідно з китайським виданням The Cover, ігри стануть другим великим міжнародним спортивним заходом після зимових Олімпійських ігор у Пекіні, на якому “офіційно використовуватимуть цифровий юань.

Організатори заявили, що “успішно створили” публічні цифрові гаманці в юанях, які будуть використовуватися Виконавчим комітетом Універсіади.

Окрім цього, представники Універсіади також заявили, що “досягли початкових результатів” у застосуванні CBDC до “сценаріїв”, пов’язаних з послугами харчування, медичного обслуговування та транспорту.

Повідомляється, що офіційним партнером заходу є державний комерційний банк The Industrial and Commercial Bank of China (ICBC). ICBC був одним із перших банків у Китаї, які запустили гаманець для цифрового юаня ще у 2020 році.

Літні всесвітні універсіади проводять раз на два роки, під час яких студенти університетів з усього світу змагаються в низці видів спорту, таких як легка атлетика, веслування, плавання, гімнастика і теніс.

Універсіада пройде в околицях Ченду, провінція Сичуань, і прилеглого повіту Цзяньян із 28 липня до 8 серпня, у ньому візьмуть участь представники 34 країн.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *