Влада Південної Кореї видала дозвіл на затримання глави Terra


28.07.2022
terra

Мін’юст Південної Кореї задовольнив запит прокуратури щодо подальшого розслідування передбачуваного шахрайства компанії Terraform Labs (TFL), ініційованого після краху блокчейн-екосистеми Terra. Про це повідомляє місцеве видання Donga.

Так керівники проекту зобов’язані повідомити про своє прибуття в країну. Як повідомляють місцеві ЗМІ, глава TFL До Квон буде затриманий у разі повернення до Південної Кореї. Вважається, що зараз він знаходиться у Сінгапурі.

Згідно з ухвалою влади, глава TFL буде зобов’язаний прийти на всі судові засідання за позовами проти нього. Правоохоронці розпочали розслідування щодо засновника TFL та інших співробітників компанії наприкінці травня з метою з’ясувати, чи знала команда про можливий обвал екосистеми.

Раніше місцева влада закликала Квона виступити в парламенті, а правоохоронці попросили біржі заморозити активи Luna Foundation Guard, створеної для підтримки Terra. Організацію запідозрили у привласненні коштів інвесторів. Також компанію підозрюють у відмиванні грошей через підставну фірму та ухилянні від сплати податків.

20 липня в рамках розслідування прокуратура провела обшуки у 15 компаніях, у тому числі у семи криптобіржах. У ході рейдів слідчій групі вдалося виявити деталі транзакцій із оригінальним токеном LUNA. Поліція проаналізує знайдені матеріали та опитає свідків, перш ніж визначати розмір збитків та ступінь причетності до справи До Квону.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *