Влада Південної Кореї провела рейди в 15 організаціях, пов’язаних із крахом криптопроекту Terra


21.07.2022
Влада Південної Кореї провела рейди в 15 організаціях, пов'язаних із крахом криптопроекту Terra

Об’єднана група з розслідування злочинів у сфері фінансів та цінних паперів прокуратури Південного округу Сеула провела обшуки в офісах Upbit, Bithumb, Coinone, Korbit та Copax, а також інших компаній, пов’язаних із крахом Terra. Про це повідомляє News1 Korea.

Як повідомляється, влада отримала дані про транзакції TerraUSD (раніше UST) і Terra (LUNA), яка тепер називається Luna Classic (LUNC), внаслідок яких близько 200 000 корейських інвесторів зазнали збитків.

Деякі з постраждалих від краху Terra та депеггінгу UST, як повідомляється, подали позов та найняли місцеву юридичну фірму L.K.B. & Partners представляти їхні інтереси у справі проти Terraform Labs та її співзасновника До Квону. Вони звинувачують компанію та її засновника у шахрайстві. За повідомленнями, понад 100 осіб, які подали скарги до прокуратури, зазнали збитків на загальну суму близько $8 млн.

«Відповідачі не повідомили належним чином про помилки у дизайні та дефектах алгоритму при розробці та випуску монет Luna та UST з метою залучення інвесторів», – заявив представник L.K.B. & Partners.

Податкове агентство Південної Кореї, як повідомляється, наклало на Terraform Labs та До Квону штраф у розмірі 78 мільйонів доларів за ухилення від сплати податків. Законодавці країни також викликали Квона для виступу на парламентських слуханнях щодо подій, пов’язаних з крахом Terra.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *