Влада Південної Кореї почала блокувати біткоїн-резерви засновника криптопроекту Terra


27.09.2022
do kwon interpol bloomberg

В Південній Кореї прокуратура звернулася до місцевих криптобірж з вимогою заблокувати біткоїн-активи, що належать засновнику Terra До Квону. Про це пише Bloomberg.

Повідомляється, шо прокуратура направила криптовалютним біржам KuCoin і OKX вимоги — заморозити загалом 3313 BTC на суму близько $67 млн, які належать Квону через Luna Foundation Guard (LFG). Представники KuCoin і OKX на момент написання матеріалу офіційно не прокоментували повідомлення про блокування активів Квона.

Згідно з даними дослідницької фірми CryptoQuant, адресу гаманця компанії LFG було створено 15 вересня. Після її створення загалом 3310 BTC було переміщено на KuCoin і OKX. При цьому ще 14 вересня прокуратура Південної Кореї заявила про видачу ордера на арешт засновника Terra.

Тим часом До Квон продовжує запевняти криптовалютну спільноту через твіттер, що він не ховається від правоохоронних органів.

Більше того, засновник Terra і зовсім засумнівався, що його розшукує Інтерпол. Він зазначив, що досі не може знайти себе в списку розшукуваних Інтерполом осіб.

Нагадаємо, прокуратура Сеула вважає, що Квон “очевидно в бігах”, оскільки він не співпрацює зі слідством. Джерела в правоохоронних органах Південної Кореї зазначають, що Квон ще в серпні дав зрозуміти через своїх юридичних представників, що не має наміру співпрацювати з прокуратурою і давати свідчення.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *