Влада Південної Кореї обмежить доступ громадян до іноземних криптобірж, включаючи KuCoin та Poloniex


18.08.2022
Урядовці Південної Кореї повідомили про перенесення дати запуску програми з оподаткування криптовалютної сфери з 2023 року на 2025 рік.

У Південній Кореї планують закрити доступ громадян до іноземних криптовалютних бірж, які не пройшли процесу реєстрації. Про це пише Bloomberg із посиланням на заяву Комісії з фінансових послуг (FSC).

Повідомляється, що регулятор вже подав запит до місцевих наглядових органів щодо блокування шістнадцяти криптовалютних бірж: KuCoin, MEXC, Phemex, XT.com, Bitrue, ZB.com, Bitglobal, CoinW, CoinEX, AAX, ZoomEX, Poloniex, BTCEX, BTCC, DigiFi та Pionex.

Більше того, корейська влада має намір повідомляти про порушення криптовалютних бірж до країн, де ці майданчики базуються. Очікується, що у такий спосіб вони зможуть досягти ізоляції нелегальних криптобірж.

До того ж, людям, які займаються криптовалютним бізнесом без реєстрації, загрожує ув’язнення на строк до п’яти років або штраф у розмірі до $37 900. Як додаткові санкції їм також можуть на якийсь термін заборонити реєструвати компанії.

Південна Корея ще 2021 року зобов’язала криптовалютні біржі пройти сертифікацію на відповідність вимог щодо інформаційної безпеки. З того часу більше половини місцевих криптобірж припинили свою діяльність.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *