Влада Оману розробить систему регулювання криптосектору


17.02.2023
Влада Індії визначиться з позицією щодо регулювання криптовалют до лютого 2023 року

Управління ринку капіталу (CMA) Оману заявило, що планує встановити чіткі правила регулювання для сектора віртуальних активів у Султанаті.

Згідно з пресрелізом, нові рекомендації включатимуть нагляд за діями, здійснюваними з цифровими валютами, процес ліцензування постачальників послуг віртуальних активів (VASP) і структуру для виявлення та зниження ризиків, пов’язаних із цим класом монет.

Мета випуску нових правил — встановлення ринкового режиму для віртуальних активів, який включає правила щодо запобігання зловживанням на ринку, зокрема моніторинг і механізми забезпечення дотримання”.

Контроль за криптовалютами охоплюватиме випуск цифрових активів, токенів, продуктів і послуг обміну, початкових пропозицій монет.

У CMA заявили, що пропонована нормативно-правова база відповідає програмі Оману Vision 2040 – ініціативі з цифрової трансформації економіки країни з одночасним залученням глобальних гравців в Оман.

За словами представників організації, Оман прагне позиціонувати себе як лідера з впровадження віртуальних активів на Близькому Сході за допомогою пропонованого нормативного нагляду.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *