Влада Нью-Йорка звинуватила криптобіржу CoinEx у роботі без відповідних дозволів


23.02.2023
прокуратура Нью-Йорка

Криптобіржу CoinEx звинуватили в роботі без відповідної реєстрації в Нью-Йорку. Скарга з’явилася на сайті регулятора штату.

Генеральний прокурор Нью-Йорка Летиція Джеймс звинувачує біржу в протизаконній пропозиції, купівлі та проведенні транзакцій із криптовалютами.

Цифрові активи регулятор вважає цінними паперами. Тому, з точки зору закону, перед початком роботи з криптовалютами, CoinEx потрібно було отримати дозвіл на ведення бізнесу в штаті в якості брокера і дилера.

У заяві прокуратури також стверджується, що токени AMP від Flexa, LBC від LBRY, LUNA від Terraform Labs і RLY від Rally є одночасно цінними паперами і товарами відповідно до законодавства штату. Старший детектив поліції Нью-Йорка Брайан Метц заявив під присягою, що він мав можливість купувати і продавати ці токени за допомогою ETH в жовтні через сайт CoinEx.

Згідно виданню Coindesk, представники CoinEx відмовилися виконати повістку до суду. Офіс NYAG вимагає від CoinEx геозонувати Нью-Йорк, заблокувавши місцеві IP-адреси, припинити будь-яку діяльність в Нью-Йорку, надати “повне грошове відшкодування” і відмовитися від бізнесу в Нью-Йорку, а також сплатити збори NYAG.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *