У Нью-Йорку випустили рекомендації для регульованих банків щодо використання криптовалют


17.12.2022

Департамент фінансових послуг (DFS) штату Нью-Йорк випустив інструкцію для регульованих банків, які бажають здійснювати діяльність, пов’язану з криптовалютами.

Посібник, який вже набув чинності, містить контрольний перелік вимог до подання документів для банків, які бажають отримати дозвіл відомства на ведення криптобізнесу.

Документ на 11 сторінках містить інформацію щодо різних категорій, таких як “Бізнес-план” та “Захист прав споживачів”, а також окреслює види інформації, які DFS вважає важливими для оцінки ризиків та загроз, пов’язаних із запланованою діяльністю банків у сфері криптовалют.

Інструкція вимагає від підконтрольних банків подавати бізнес-план до регулятора щонайменше за 90 днів до початку будь-якої запропонованої діяльності у сфері криптовалют. Однак, згідно з документом, схвалення попередньої діяльності “не є загальною згодою”. Регулятор також може вимагати схвалення діяльності сторонніх постачальників послуг. Установи, які вже здійснюють діяльність у сфері криптовалют, зобов’язані дотримуватися рекомендацій та підтримувати зв’язок з відповідними контактними особами у відомстві.

Контрольний список вимог включає шість категорій, за якими банки повинні надавати інформацію. До них відносяться фінансова модель криптовалютної діяльності, плани управління корпоративними ризиками, пов’язаними з сектором цифрових активів, деталі створення системи корпоративного управління, плани захисту інвесторів та їхніх коштів, правовий та регуляторний аналіз, а також додаткові документи, які установи повинні подати перед початком діяльності.

У 2014 році Нью-Йорк став одним з перших міст, влада якого видаа ліцензії на діяльність, пов’язану з криптовалютами, включаючи BitLicense. У червні 2021 року місто впровадило суворі правила регулювання резервування і викупу стейблкоінів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *