Нью-Йоркський університет у партнерстві з NEAR запустять навчальний семінар з Web3


08.02.2023
NYU

Школа професійних досліджень Нью-Йоркського університету (NYU SPS) оголосила про партнерство з командою блокчейна NEAR для впровадження нового курсу під назвою “Семінар з навчання Web3” для студентів і викладачів.

Семінар матиме особливий кут зору на перетин технологій Web3 і блокчейну та спортивної індустрії.

Читайте також: Що таке технологія WEB3?

За словами Енджі Камат, декана NYU SPS, університети несуть відповідальність за підготовку своїх спільнот до “успіху в кожній галузі”.

“Технології Web3 і блокчейн відіграватимуть велику роль не тільки в спортивній індустрії, а й у всіх галузях, які стосуються нашого життя”, – сказала Енджі Камат.

У програму курса закладено основи блокчейну і цифрових активів. Ті, хто візьме участь у курсі, отримають практичний досвід від співзасновника екосистеми NEAR Майкла Келлі.

Крім того, студенти, які беруть участь у SPS NYU, матимуть право на отримання нових нагород NFT через Dapp на платформі NEAR.

Нещодавно в Австралії виступили педагоги із заявою про глобальну нестачу “кваліфікованих людей” з освітою в індустрії Web3. Хакслі Пекхем з австралійсої Blockchain Academy International наголосив, що вже 60 галузей якимось чином впровадили технологію блокчейна і що освіта в галузі блокчейна важлива для “наступного покоління стратегів і консультантів”.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *