Криптобіржа CoinEx припинить обслуговування клієнтів у США


27.02.2023
CoinEx

Гонконгська криптовалютна біржа CoinEx припинить надавати послуги громадянам або резидентам США у зв’язку з нормативними вимогами. Про це повідомляє видання Cryptoslate з посиланням на електронний лист, отриманий клієнтами платформи.

Згідно з джерелом, компанія попросила американських користувачів вивести свої активи протягом 60 робочих днів (до 24 квітня) і заявила, що після цього буде “поступово блокувати відповідні рахунки”.

22 лютого генпрокурор Нью-Йорка Летиція Джеймс звинуватила CoinEx у незаконному веденні бізнесу на території штату. За її словами, біржа порушила Закон Мартіна, який використовується для боротьби з фінансовим шахрайством. Джеймс зажадала відшкодування збитків, а також заборони на доступ до мобільного застосунку, вебсайту і послуг CoinEx у Нью-Йорку.

Раніше вісім штатів США, зокрема Нью-Йорк, заявили, що процентний продукт криптокредитора Nexo є незареєстрованою пропозицією цінних паперів. Компанія виплатить багатомільйонні штрафи для врегулювання претензій і припинить надавати цю послугу американцям.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *