Влада міста Ріо-де-Жанейро дозволить громадянам платити податок в цифрових активах


19.10.2022
brazil bitcoin

Бразильське місто Ріо-де-Жанейро дозволить своїм жителям платити податки на майно в цифрових активах, починаючи з 2023 року, згідно з указом, опублікованим на цьому тижні. Вперше про цей крок було оголошено в березні мером Едуардо Паесом, повідомляє Сoingeek.

«Наші зусилля тут полягають в тому, щоб дати зрозуміти, що в місті Ріо у нас є офіційні ініціативи, які визнають цей ринок. Тепер ті, хто інвестує в криптовалюту і живе в місті Ріо, зможуть витрачати цей актив тут, сплачуючи офіційний податок в місті Ріо. І ми збираємося рухатися в цьому напрямку швидко». — сказав тоді мер.

Зараз Паес опублікував указ, який закликає постачальників послуг з обслуговування віртуальних активів, бажаючих обробляти платежі за цифровими активами, починаючи з 2023 року. Указ не містив детальної інформації про процес або про те, які цифрові активи місто буде приймати в якості оплати. Однак він натякає на те, що жителі матимуть кілька варіантів і що незабаром список прийнятих активів буде розширено.

«Ріо-де-Жанейро — глобальне місто. Тому ми стежимо за технологічними та економічними досягненнями у світі цифрових фінансових активів. Ми дивимося в майбутнє і хочемо стати столицею інновацій та технологій в країні. Наше місто – перше в Бразилії, яке запропонувало платникам податків такий вид оплати». — заявив мер Паес.

У той час як жителі будуть здійснювати платежі в різних цифрових активах, міська влада буде отримувати кошти тільки у фіатній валюті. Міська адміністрація буде покладатися на своїх партнерів VASP для конвертації цифрових активів без додаткових витрат для платників податків.

Мер Паес є давнім прихильником цифрових активів. У січні він взяв на себе зобов’язання виділити 1% міських казначейських резервів на цифрові активи.

Ріо приєднується до інших міст по всьому світу, які вивчають можливість сплати податку на цифрові активи, останнім з яких став штат Колорадо. Губернатор штату Джаред Поліс оголосив минулого місяця, що жителі Колорадо тепер можуть платити свої податки в цифрових активах, але тільки через PayPal і за 1,83% комісії.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *