У штаті Колорадо впровадили оплату податків у криптовалютах


21.09.2022
У штаті Колорадо впровадили оплату податків у криптовалютах

Колорадо став першим штатом США, який почав приймати криптовалюти для сплати податків. Про впровадження нового способу оплати оголосив губернатор штату Джаред Поліс в понеділок, 20 вересня, на Тижні стартапів в Денвері, згідно з повідомленням Axios Denver.

Губернатор Джаред Поліс на відкритті Денверського тижня стартапів 19 вересня. Джерело фото: axios.com

Згідно джерелу, громадяни можуть використовувати криптовалюти BTC, ETH, BCH, LTC для сплати індивідуального прибуткового податку, податку на прибуток підприємств, податку з продажу та використання, податку на доходи фізичних осіб, податку на видобуток корисних копалин та акцизного податку на паливо.

Повідомляється, що користувачі, які зацікавлені в тому, щоб сплатити податки в криптовалюті обов’язково повинні використовувати обліковий запис PayPal.

“Громадяни можуть провести оплату тільки через особисті рахунки PayPal”, – уточнює Департамент доходів штату Колорадо, додаючи, що користувач повинен мати всю вартість свого рахунку в одній криптовалюті в своєму хабі PayPal Cryptocurrencies Hub.

З громадян, які сплачують податки в криптовалюті, буде стягуватися додатково 1 долар плюс 1,83% від суми платежу у вигляді комісії.

Американські штати змагаються за звання найбільш сприятливої для криптовалют юрисдикції, оскільки вони прагнуть залучити працівників та підприємства нової віддаленої економіки.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *