Влада китайського міста Хайнань посилить нагляд за NFT-сектором для сприяння здоровому розвитку


31.01.2023
china_nft

Влада провінції Хайнань на півдні Китаю заявила про свої наміри забезпечити стабільність та розвиток сектору невзаємозамінних токенів (NFT) шляхом посилення нагляду.

29 січня регулятор ринку Хайнань та дев’ять інших відомств оприлюднили комплексний план, спрямований на сприяння здоровому розвитку сектору NFT та зменшення таких ризиків, як шахрайство, відмивання грошей та розповсюдження неправдивої інформації.

Влада провінції розглядає NFT-індустрію як ключовий сектор в цифровій економіці та привабливу інвестиційну можливість у порту вільної торгівлі Хайнань. Щоб запобігти “ринковому хаосу”, такому як крадіжка авторських прав, спекуляції та фіктивна вартість, регулятор забезпечить дотримання існуючих законів, таких як закон про боротьбу з недобросовісною конкуренцією, та інформуватиме громадськість про ризики та закони в секторі NFT.

План включає боротьбу з неправдивою пропагандою та шахрайством, рекомендації інтернет-платформам видаляти контент, що порушує права інтелектуальної власності, а також рекомендації громадськості бути обережними при купівлі NFT, щоб уникнути втрат від спекуляцій на цьому ринку.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *