Влада Китаю виділила десятки мільйонів доларів на просування цифрового юаня


06.02.2023

Влада деяких міст Китаю виділила ¥180 млн ($26,5 млн) у вигляді купонів і субсидій для стимулювання розвитку цифрового юаня в країні. Про це пише Global Times.

За інформацією видання, влада вирішила стимулювати населення використовувати CBDC у китайський Новий рік, для цих цілей було запущено близько 200 заходів. При цьому вказується, що китайські споживачі виявляють зростаючий ентузіазм щодо цифрової валюти.

Крім того, деякі місцеві органи влади також використовували цифрові юані для субсидування підприємств для прискорення відновлення. Наприклад, у Шеньчжень провінції Гуандун на півдні Китаю виділив 100 млн юанів для субсидування індустрії громадського харчування у вигляді цифрової нацвалюти.

У повідомленні China Daily також йдеться про те, що 16 січня Ханчжоу видав кожному жителю ваучер на 80 юанів ($12) e-CNY. Загальна вартість ваучерів склала близько 4 мільйонів юанів, або $590 000.

Цифровий юань останніми роками швидко розвивався відтоді, як три роки тому влада Китаю анонсувала запуск CBDC. Активне тестування цифрової національної цифрової валюти почалося торік, коли стартувало його активне впровадження у фінансові системи країни. У результаті всього кілька місяців тому обсяг обороту CBDC перевищив ¥100 млрд ($14 млрд). Крім того, кількість транзакцій сягнула 360 млн, а понад 5,6 млн торгових точок уже підтримують цифровий юань як платіжний засіб.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *