Влада Китаю розширить тестування цифрового юаня на 4 провінції


21.09.2022
e-CNY

Заступник керівника Національного Банку Китаю Фань Іфей заявив про плани щодо розширення пілотних випробувань цифрової валюти центрального банку (CBDC) e-CNY ще в чотирьох провінціях: Гуандун, Цзянсу, Хубей і Сичуань. Про це голова ЦБ заявив на конференції в місті Сучжоу.

За словами чиновника, підготовча робота вже ведеться, а точні терміни будуть оголошені пізніше.

Він також повідомив, що ЦБ КНР має намір продовжувати дослідження в цьому напрямі, і на поточний момент в організації задоволені результатами виконаної роботи. Криптовалюта e-CNY стане доступна ще більш ніж 360 млн громадян, які проживають на територіях вищезазначених регіонів.

Це свідчить про те, що цей крок буде найбільш широкомасштабним з усіх, зроблених раніше. До цього часу представники фінансової установи обмежувалися випробуваннями в окремо взятих містах і невеликих провінціях.

Згідно з офіційними даними, за підсумками перших тестів CBDC у квітні 2020 року, Центральний банк Китаю висловив бажання повністю замінити готівку на цифровий юань у найближчому майбутньому. Станом на січень 2022 року, 261 млн користувачів створили цифрові гаманці для e-CNY і здійснили транзакції на суму понад $13 млрд із моменту запуску пілотної програми.

У країні також дозволили використовувати CBDC іноземним спортсменам під час зимових Олімпійських ігор 2022 року, які відбулися в столиці – Пекіні. Крім того, у серпні громадяни отримали можливість розплачуватися e-CNY на деяких маршрутах громадського транспорту.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *