Влада Канади оголосила про консультації щодо криптовалют та стейблкоінів у новому бюджетному звіті


04.11.2022
canada Celsius Network

Федеральний уряд Канади оголосив про початок консультацій щодо “криптовалют, стейблкоінів та цифрових валют центрального банку” — йдеться у фіскальному звіті, опублікованому в четвер, 3 листопада.

Осінній економічний звіт, міні-бюджет, опублікований віце-прем’єр-міністром Христею Фріланд, є фінансовою дорожньою картою уряду на найближчі місяці.

Серед положень про податки, відновлення після COVID-19 і ураганів, а також бюджетних прогнозів присутній розділ про “діджиталізацію грошей”, в якому висвітлюються криптовалюти і цифрові активи та їх використання в усьому світі.

“Цифровізація грошей кидає виклик демократичним інститутам у всьому світі. В останні кілька місяців цифрові активи і криптовалюти використовувалися для уникнення глобальних санкцій і фінансування незаконної діяльності, як в Канаді, так і в усьому світі”, – йдеться в частині документа під назвою “Ефективний уряд”.

Задля вирішення цієї проблеми уряд розпочав у четвер консультації щодо цифрових валют, йдеться у документі. В рамках консультацій буде проведено огляд законодавства, що стосується фінансової стабільності і безпеки, а також інших аспектів цифровізації, йдеться в документі.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *