Влада Ірану дозволить підприємствам використовувати криптовалюти для імпорту в обхід санкцій


30.08.2022
iran crypto

В Ірані дозволять підприємствам використовувати криптовалюти для транзакцій, пов’язаних із імпортом. Це може дозволити країні оминути деякі санкції. Про це повідомляє інформаційне агентство Tasnim.

Відомо, що адміністрація Ірану ухвалила закон, який запроваджує правила торгових операцій з криптовалютами.

Виступаючи перед журналістами наприкінці виставки автомобільної промисловості в Тегерані міністр промисловості Реза Фатемі Амінв розповів, що всеосяжний та докладний закон, ратифікований адміністрацією, визначає правила щодо криптовалют, постачання палива та електроенергії для майнінгу та дозвіл на використання криптовалют.

Міністр також зазначив, що місцеві бізнесмени тепер можуть імпортувати автомобілі з використанням криптовалют замість долара або євро.

На початку серпня глава Іранської організації зі сприяння торгівлі (TPO) заявив, що країна зареєструвала перше замовлення на імпорт із використанням криптовалюти. Сума угоди становила $10 млн.

Нагадаємо, що Іран, як і раніше, перебуває під санкціями США через його ядерну програму. Використання криптовалюти, а не фіату, є одним із способів обійти торговельні ембарго та санкції. Останніми місяцями американські законодавці підняли тривогу з приводу криптовалюти як інструменту ухилення від санкцій, посилаючись на те, що російські організації, які перебувають під жорсткими санкціями, використовують криптовалюти для пом’якшення наслідків. Тепер, можливо, Іран хоче зробити те саме.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *