Влада Домініки випустить CBDC на базі блокчейна TRON


12.10.2022
DMC

Керівництво блокчейн-проекту TRON уклало партнерську угоду з владою республіки Домініка для розробки і випуску цифрової валюти центрального банку під назвою DMC.

Повідомляється, що співпраця є наступним кроком у розвитку місцевої економіки, згідно з новим Законом про бізнес із віртуальними активами, ухваленим у країні поточного року.

За словами прем’єр-міністра Домініки Рузвельта Скерріта, це стане історичним моментом для держави, оскільки впровадження цифрової валюти центрального банку (CBDC) дасть змогу прискорити економічне зростання за рахунок інтеграції віртуальних інновацій. На думку влади, TRON ідеально підходить у ролі національної блокчейн-інфраструктури.

Токени DMC будуть призначені для підвищення обізнаності про природну спадщину Домініки, а також для демонстрації визначних пам’яток держави. Влада має намір посприяти притоку туристів та інших відвідувачів Карибського регіону.

Скерріт наголосив, що рентабельність TRON відіграватиме важливу роль для інтеграції у фінансову систему малих острівних держав, таких як Домініка.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *